WordPress Ücretsiz Video Temaları indir 2016

3

WordPress sisteminde her türlü site kurabilirsiniz.Wordpress ücretsiz video temaları indir 2016 konumuzda wordpress sisteminin bizlere sunduğu ücretsiz temalara yer vereceğim.Yapılan temalar ve eklentilerle sitenizi istediğiniz görünüme kolay ve zahmetsiz bir şekilde dönüştürebilirsiniz.Elbette pratik önemlidir.Bu temalar ile video sitenizi istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.Ek olarak eklentilerle dahada iyi bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

WordPress Ücretsiz Blog Temaları için tıklayın.

 

Öneri : Vidyomax Teması

wordpress-ucretsiz-video-temalari-indir-2016-vidyomax

Vidyomax, video sitesi oluşturmak isteyenler için hazırlanmış bir keremiya wordpress video temasıdır. Vidyomax, sınırsız renk seçeneği ve responsive özelliği ile oldukça iyi kullanıcı deneyimi sağlar.

Demo / İndir

1.Novavideo Lite

novavideo-wordpress-free-video-theme

Novavideo Lite Video site veya video blog / portal için tasarlanmış video WordPress teması.Wordpress Ücretsiz Video Temaları indir 2016

DEMO  İNDİR

Not: Novavideo Lite temasının güncel önzilemesini (demo)bulamadığım için wordpress üzerinden olan önizlemeyi paylaştım.

2.Focus Video Theme

focus-wordpress-video-theme

Odak videoları gösteren büyük bir temadır. Bu oEmbed aracılığıyla YouTube ve Vimeo gibi diğer sitelerde barındırılan videoları destekler. Hatta kendini videolarınızı barındırabilir – Odak mp4s için muhteşem bir özel video oynatıcı bulunmaktadır. Odak standart bir video blog veya hatta bir eğitim video sitesi olarak kullanılabilir .

DEMO  İNDİR

3.BlogMaster

blogmaster-wordpress-free-video-templates

BlogMaster basit ve temiz bir tasarıma getiren duyarlı blogging WordPress teması. Tema, çok esnek WordPress Customizr tarafından tamamen özelleştirilebilir. Bu mükemmel bir uyum var Fotoğrafçılık, Kişisel , Moda , Yaşam, İş ,  kar bloglar ya da fotoğraf , galeriler, videolar ve makaleler paylaşmak için temiz tasarımı ile tema arayan insanlar . Tema ultra hızlı , Reklam dostu hazır ve SEO olduğunu. Customizr kolayca istediğiniz dilde lokalize böylece vb Tema çevrilebilir … Eğer , favicon , logo , arka plan resmi ekleme , kenar çubuğu konumunuzu değiştirmek bölümleri gizlemek sağlar .Wordpress Ücretsiz Video Temaları

DEMO   İNDİR

4.Webvideo

webvideo-wordpress-video-templates-2016

Webvideo video sitesi , video blog , video Portal için tasarlanmış bir video WordPress Tema olduğunu. Webvideo Online çalışmalarını vitrine ihtiyacı olan fotoğrafçı ya da tasarımcılar için bir Fullsize Görüntü ve Video WordPress teması.

DEMO    İNDİR

5.Photographer

photographer-wordpress-free-theme-2016

Photographer özellikle profesyonel veya amatör fotoğrafçılar , tasarımcılar, yaratıcı ajansları ve video blogcular için tasarlanmış tamamen duyarlı WordPress Tema olduğunu.

DEMO  İNDİR

Not: Photographer temasının güncel önzilemesini(demo) bulamadığım için wordpress üzerinden olan önizlemeyi paylaştım.

6.SG Window

sgwindow-wordpress-free-theme-2016

SG Window duyarlı tasarımı ile son derece özelleştirilebilir bir tema. Ön sayfa , özel blok ve farklı düzenleri ile sayfaları içerebilir. Tema bir sayfa navigasyon menüsü ve CSS3 ve jQuery efektleri içerir . Bu sayfa kenar çubuğunu , düzenleri başına tema özelleştiriciniz birçok seçenek ( var sağ sütun , sol sütunda , iki sütun , tam genişlik ; blog : 1 sütun 4 ila , favicon , logo , tüm google fontları , 2 renk şemaları , 3 nav menüler ve diğer seçenekler ) . SG Pencere 4 altbilgiler , sayfa kenar çubuğunu başı 4 ve 10 özel widget’lar ( Sosyal Medya Simgeleri , Düğmeler , Görüntüler , Mesajlar , Sayfalar , Navigasyon ) sahiptir . Bu portföy , blog, e-ticaret , iş , açılış sayfası web siteleri için kullanılabilir . Jetpack gelen WooCommerce ve portföy : popüler eklentileri destekler. Tercüme hazır .Wordpress Ücretsiz Video Temaları

DEMO   İNDİR

7.Socially Awkward

Socially-Awkward-wordpress-free-social-media-theme

Bir  CSS3 ve HTML5 medya tema. Web sosyal başkaları ile etkileşim sürekli değişen bir yerdir . Sen Web’de kim temsil eden bir tema lazım. Tema tamamen üçüncü taraf sosyal medya sitelerinden kendine barındırılan medya ( resim, ses, video) ve medya görüntülemek için yüklenir. Bu , sosyal ağ profilleri birçok entegre tüm post formatlarını destekler ve size dünya ile yaratıcılığınızı paylaşma olanağı veren Özel İçerik Portföy eklentisi ile bütünleştirir.

DEMO    İNDİR

8.MW Small

mw-small-free-wordpress-theme-2016-download

MW Small Twitter Bootstrap 3.0 ile inşa edilmiş bir minimalist duyarlı ve özelleştirilebilir ücretsiz bloglama WordPress temasıdır. Destek WordPress yazılan formatları: Görüntü, Galeri , Video , Durum , alıntı , Ses ve Bağlantı . Kolayca tema özelleştiriciniz özelleştirilmiş . Kendi Logo , set sol kenar çubuğu veya sağa yükleyebilir ekleyebilirsiniz senin Sosyal Bağlantılar , özel renk düzenleri , FontAwesome simgeleri , çeviri hazır ve diğer pek çok . 3 Footer Widget Alanları sahiptir.

DEMO     İNDİR

 

Sorun yaşarsanız konu altına bildirmekten çekinmeyiniz.

WordPress Ücretsiz Blog Temaları için tıklayın.
WordPress Ücretsiz Magazin Temaları için tıklayın.

  • Socially Awkward Temasını zamanında indirip denemiştim. Çok işlevsel ve göze hitap eden bir temadır. Bu listede denenmesi gereken temaların başında gelir. Ücretsiz tema arıyan arkadaşlar için kesinlikle tavsiye ederim. Yazı çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

  • WordPress kullanıcıları için harika,teşekkürler

  • teşekkürler hocam 2. Focus Video temasını sitemde kullanıyorum gayet kullanşlı