WordPress Ücretsiz Temalar – En iyi Ücretsiz Temalar

0

WordPress ücretsiz temalar ile sitenize güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sitenizin kullanıcının hafızasında yer edinmesi için iyi bir temaya ihtiyacınız vardır. Bazı yerlerde ücretli dolaşan temaların aksine wordpressin kendi bünyesinde bulundurduğu ve ücretsiz olarak tema dağıtılan bir alanı mevcut. Birçok kullanıcının gözünden kaçan temaları aşağıda sıralamış bulunmaktayım. Umarım sitenizde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Diğer WordPress Temaları için Tıklayınız.

 

1.Monograph

 

Monograf, mesajları 2 sütunlu ızgarada görüntüleyen modern bir  dergi / blog temasıdır. Ön sayfada en önemli yayınlarınızı vurgulama özelliği ve ayrıca en fazla 5 farklı yayın kategorisi özelliği sunar.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

2.Deadline

Deadline içeriğe ve okunabilirliğe odaklanan, sezgisel bir tasarım ve iki sütunlu düzenle geleneksel bir blog / dergi temasıdır. Ön Sayfa, ana yayınlarınızı vurgulama ve en çok 5 farklı yayın kategorisi özelliği sunar.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

3.Pocono

Pocono, belirgin bir posta slayt gösterisi, tablo siparişi düzenini, gezinme kenar çubuğu ve sosyal simgeler menüsüne sahiptir. Pocono, temiz tipografisi, şık tasarımı ve detaylara verdiği dikkatle çarpıcı bir dergi stili web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

4.Integral

Integral profesyoneller, acenteler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için ücretsiz bir sayfa iş temasıdır. Gücü, içeriği tek bir sayfada basit ve şık bir şekilde görüntülemektir. Özelleştirmek süper kolay ve birkaç dakika içinde çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Açık ve koyu bölümleri olan zengin bir renk şemasına ve pürüzsüz paralaks efektli temiz, minimal, modern bir tasarıma sahiptir. Integral, Bootstrap ile oluşturulmuştur, Duyarlıdır ve Contact Form 7 ve Woocommerce gibi popüler eklentilerle bütünleşir. WordPress Ücretsiz Temalar Integral, tasarım şirketi, serbest çalışan, geliştirme ajansı, kurumsal, küçük işletmeler, kişisel, portföy, blog, gayrimenkul, avukat ve fotoğraf web siteleri için idealdir.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

5.Portfolio Gallery

Portfolio Galleryduyarlı, şık, kullanıcı dostu ve SEO dostu bir temadır. Resimler birincil içerik olarak odaklansa da, açılış sayfaları, işletme portföyü, sanat portföyü, fotoğraf portföyü, kurumsal, kişisel marka bilinci oluşturma ve ticari web siteleri gibi herhangi bir web sitesi türü için mükemmel bir uyum sağlar. Tema basit, temiz düz tasarım kullanıyor; Duyarlı, retinaya hazır. Portföy galerisi tam ekran görüntü kaydırıcısı ile hassas şık ışık kutusunda görüntü vitrinleri. Web-dorado çerçevesinde oluşturulmuş tematik arka uç kullanımı çok kolay. Tema, minimum kodlama bilgisi ile düzen, stil, renkler ve yazı tiplerinde değişik türde değişiklikler yapmanıza olanak tanıyan geniş bir özelleştirilebilir özellikler listesine sahiptir. WordPress Ücretsiz Temalar. Tema, menü ve kenar çubuğu yerleşim ayarlarıyla birlikte tam genişliğe duyarlı bazı şablonlara sahiptir. Portföy galerisi, çok dilli hazır (WPML), çapraz tarayıcı uyumludur ve JetPack, İletişim Formu 7, bbPress, WooCommerce ve diğerleri gibi büyük WordPress eklentileri ile uyumludur.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

6.Mugu

Mugu haber, gazete, dergi ve bloglar için mükemmel duyarlı bir dergisi tarzı WordPress temasıdır. Tema özelleştiricide bulunan seçenekleri kullanarak kolayca özelleştirilebilir. Ziyaretçi etkileşimi göz önünde bulundurularak tasarlanan tema, güzel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için temiz bir düzen ve mükemmel tipografi içerir ve mükemmel kullanıcı deneyimi sunar. Tema SEO kullanılarak geliştirildi, böylece kolayca Google sıralamasında tırmanabilirsiniz. Tema çeşitli widget alanlarına yerleştirilebilen dört adet özel widget ile birlikte gelir. Tema da çeviri hazırdır.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

7.Bento

Bento, web projelerinin en geniş yelpazesinde kullanılmak üzere tasarlanmış, güçlü ama kullanımı kolay bir ücretsiz WordPress teması. Üstün kaliteli tasarıma sahiptir ve bazıları ücretsiz temalar için benzersiz olan müthiş özelliklerle doludur. Bento mobil cihazlara karşı duyarlı, hız için optimize edilmiş, retinaya hazır ve SEO (arama motoru optimizasyonu) en iyi uygulamalarını uyguluyor. Tema, yerli WP Özelleştirici arayüzü ve benzeri görülmemiş özelleştirme esnekliği yanı sıra tek sayfalık şablon da dahil yerleşik düzenleri sunar.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

8.Creattica

Creattica sol menü ile sol kenar çubuğu bulunan Creattica, yaşam tarzı, moda, sağlık, spor, kültür, seyahat, sanatçı veya kişisel web siteleri için kullanılabilen mobil duyarlı ve esnek bir düzen sunar. Güçlü özel widget’larla, tema sitenize daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar. Jetpack, WooCommerce, İletişim Formu 7, Google Haritalar Baskı, Sayfa Oluşturucu ve tüm önemli eklentilerle uyumludur.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

9.Rock Star

 

Rock Star, müziğini ve etkinliklerini teşvik etmeyi amaçlayan sanatçılar ve bantlar için inşa edilmiş inanılmaz derecede şık ve duyarlı bir müzik WordPress temasıdır. HTML5 ve CSS3 kullanılarak oluşturulmuş bu estetik açıdan çekici temanın kullanımı çok kolay. Basit modüller ve özellikler mevcuttur; böylece hemen eksiksiz ve özel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. WordPress Ücretsiz Temalar Geniş bir sosyal medya potansiyelinin önemini bilen Rock Star, takipçilerinize tüm sosyal medya destek seçeneklerini kullanarak herhangi bir etkinlik, parça yayın veya etkinlikle ilgili güncellemenizi sağlar. Ana sayfasında logonuz, etiket çizginiz ve tam ekran arka plan resmi hakimdir. Düzenler, haber bülteni, özellikli içerik, özellikli kaydırıcı, turlar, kırıntı tarifi, videolar, sosyal simgeler ve instagram resimleri gibi özellikler ile size bol miktarda özelleştirme gücü verir. Bu tema çeviri için hazır.

İNDİR / DOWNLOAD  Ön İzleme

10.Editorial

Editorial son derece duyarlı bir dergi stili olan WordPress Ücretsiz Temalar ‘dandır. Online dergiler, gazete, yayıncılık, kişisel bloglar ve her türlü site için uygundur. Tamamen Özelleştirici üzerine inşa edilmiştir ve canlı önizlemeleri ile tema ayarlarının çoğunu kolayca özelleştirebilirsiniz. Kullanıcıların kullanımı kolay widget’leri kullanarak web sitesini yönetmelerine izin vermek için tamamen widgetized temadır. Kullanıcılara özelleştirme olanakları sağlayan esnek ve güçlü bir temadır.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İzleme

11.Responsive Magazine

Responsive Magazine, bir dergi, haber, gazete, derleme, blog veya diğer editoryal web siteleri için mükemmel olan WordPress temasıdır. Tema, WP İnceleme eklentisini destekler, yıldızları, yüzdeleri veya puanları derecelendirmeyi içeriği gözden geçirmenin kolay ve güçlü bir yoludur. WooCommerce desteği dahildir. Basit, temiz düz tasarım kullanıyor, tamamen duyarlı ve her cihazda iyi görünüyor

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

12.Resto

Resto, herhangi bir cihazda harika görünen çok kullanışlı bir restoran WordPress teması. Özellikle yemek / yemek servisi yapan işletmeler için tasarlanmış olan otel ve tatil köyleri tarafından da kolaylıkla kullanılabilir. Jetpack özel yiyecek menüsünü destekler ve şık tasarımı her şeyin daha iyi görünmesini sağlar.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

13.Zimple Lite

Zimple Lite, görünüşü ve reklamcılık için son derece iyi optimize edilmiş basit, güzel bir WordPress teması.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

14.Collect

Sitenizi bloglar, portföyler ve işletmeler için güzel tasarlanmış bir tema olan Collect ile sadeleştirin. Ana sayfanızda özel bir mozai yazı oluşturun ve her birinin bir sütun alıp almayacağını kontrol edin veya ekstra geniş veya uzun boylu görünür. Önemli mesajları veya ana sayfa ızgarasının üstündeki sayfaları görüntülemek için Jetpack’in özellikli içeriğini kullanın. Birkaç olasılık ile hiçbir iki düzen aynı değildir. Masaüstü tarayıcılarda, tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünecek şekilde tasarlandı.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

15.Synapse

Synapse, WordPress için Çok Şık Bir Dergi Teması. Bu, günümüzde oldukça nadir bulunan Tam Genişlik Düzeni’ne sahiptir. Ayrıca, yalnızca bir Dergi temasında göreceğiniz özel olarak tasarlanmış bileşenleri vardır. Bu temada kullanılan Çoklu Renkler çok şık bir görünüm kazandırıyor. Genel olarak, bu temadan çok memnun kalmalısınız.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

16.AcmePhoto

AcmePhoto, fotoğraf düzenine dayalı en iyi wordpress temalarından biridir. Fotoğrafçılık, sanat portföyü, freelancer ve diğer yaratıcı fotoğraf merkezli web siteleri için yaratıcılıkla dikkatle hazırlanmış tema. Birden çok menü konumu da dahil olmak üzere düzinelerce üstün özellikleri olan esnekliğe sahiptir. Kaydırıcı özellikleri ile bölümün yüksekliğini, gelişmiş sayfalandırma seçeneklerini ve çok daha fazlasını kontrol eder. Kalite koduna ve özelleştiriciye dayanan zarif bir tema. Büyük tarayıcı uyumluluğu ile bir çeviri hazır teması. AcmePhoto, logo seçenekleri, site yerleşimi seçenekleri, başlık seçenekleri, altbilgi seçenekleri, kenar çubuğu seçenekleri ve renk seçenekleri de dahil olmak üzere çok sayıda özellik ile birlikte gelir. İlgili yayınlar, kırıntı tarifi, arama seçenekleri, sosyal simgeler, özel widget’lar da bu temada eklenen özellikler.Wordpress Ücretsiz Temalar

İNDİR / DOWNLOAD   Ön İizleme

17.TechMag

TechMag, bir dergi, haber, gazete, derleme, blog veya diğer editoryal web siteleri için mükemmel dizayn edilmiş ücretsiz wordpress temasıdır. WordPress Ücretsiz Temalar. WooCommerce desteği dahildir. TechMag, basit, temiz düz tasarım kullanır, tamamen duyarlıdır ve her cihazda iyi görünür.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

18.Weblog

Weblog, profesyonel wordpress temasıdır ve blog, haber ve dergi sitesi için kullanılabilir. Çapraz tarayıcı uyumlu ve çeviri hazır olan çok modern bir temadır. Weblog, googleda ve diğer arama motorlarında bulmayı kolaylaştıran SEO dostu bir temadır. Tema, güzel bir şekilde özellikli bölümü tasarladı ve üzerinde tam kontrole sahip olmanız gerekir. WordPress Ücretsiz Temalar. Kullanımı ve özelleştirmesi çok kolaydır.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

19.Tone

Tone duyarlı bir seyahat blog WordPress teması.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

20.Teletype

Teletype, duvar yazısı düzenine sahip minimalist bir temadır. Blogcular ve yaratıcı insanlar için tasarlandı.

İNDİR / DOWNLOAD Ön İizleme

Uzun bir liste oldu fakat 2017’de tema arayışınızı sonlandıracaktır umarım.

  • Ömer

    Monograph teması çok hoşuma gitti. Paylaşım için teşekkür ederim

    • Rica ederim umarım güzel bir görünüm ile sitenizi süsler.