in

WordPress Ücretsiz Magazin Temaları

WordPress temaları elbette ücretsiz olarak dağıtılıyor fakat genel olarak iyi temalar ücretli temalar oluyor.Bugün wordpress bünyesinde bulunan ücretsiz magazin temaları nı sizlerle paylaşacağım.Konular gelecektir.Temalar kurulumda sorun çıkartmayacaktır kurulum aşamasında sorunu olanlar konu altına yorum olarak belirtebilirler.Magazine temaları bir çok sistem için kullanabilir normal bir blog yazarı iseniz veya teknoloji alanındaki sitenize uyabilecek tema çeşididir.Çeşitlendirilebilir dergihaber teması olarakta kullanabilirsiniz.Bu sizin hayal gücünüz ve becerilerinize bağlıdır.Wordpress Ücretsiz Magazine Temaları

İndirmek için indir linkine tıklayıp açılan kısımda download tuşuna basınız.

Kurulum için indirdiğiniz .zip dosyasını wordpress tema yükle bölümünden yükleyebilirsiniz.

1.Trident Lite

Trident Lite Theme

Trident dergi , haber, inceleme sitelerinde veya blog için muhteşem , temiz , duyarlı dergi teması uygundur

 DEMO        İNDİR

 

 

2.ColorMag

ColorMag wordpress theme

 

ColorMag mükemmel duyarlı dergi tarzı WordPress teması. Haberler, gazete, dergi , yayın , iş ve sitelerin her türlü için uygundur

DEMO        İNDİR

 

 

3.ColorNews

Colornews Wordpres theme

 

ColorNews mükemmel bir serbest duyarlı haber tarzı WordPress teması. Bu tema güzel iyi organize dergi görünüm sağlar ve dikkatle ziyaretçilere çarpıcı bir izlenim vermek için tasarlanmıştır hissediyorum . Farklı renkleri ile kategorilerini temsil eden ve sitenizin renkli ve net olun . Bu tema , özellikle sitenin haberleri , gazete, dergi yayıncılığı ve tipleri için hazırlanmış.

DEMO        İNDİR

 

 

4.Accesspress Mag

Accesspress-Mag

AccessPress Mag temiz ve modern bir WordPress dergisi tema. Bu gazete, editoryal , online dergi , blog veya kişisel web sitesi için idealdir. Bu bir öncü , özellik açısından zengin WordPress tema ve tam duyarlı .

DEMO        İNDİR

 

 

5.News Mix

news-mix

News  Mix tema esnek düzeni ile dergi , haber için tasarlanmıştır. Tema esneklik sitenizdeki her sayfaların düzeni seçenekleri seçmenize izin verir düzen yöneticisi tekniğine dayanmaktadır.

DEMO        İNDİR

 

 

6.Resolution

resolution theme

Resolution tema esnek düzeni ile dergi , haber için tasarlanmıştır. Tema resolution sitenizdeki her sayfaların düzeni seçenekleri seçmenize izin verir  düzen yöneticisi tekniğine dayanmaktadır.

DEMO        İNDİR

 

7.News Maxx – Lite

newsmaxx

News Maxx tema esnek düzeni ile dergi , haber için tasarlanmıştır. Tema esneklik sitenizdeki her sayfaların düzeni seçenekleri seçmenize izin verir  düzen yöneticisi tekniğine dayanmaktadır.

DEMO        İNDİR

 

8.Epira Lite

epira-lite

Epira tema dergisi için tasarlanmıştır. Tema esneklik sitenizdeki her sayfaların düzeni seçenekleri seçmenize izin verir düzen yöneticisi tekniğine dayanmaktadır.Ücretsiz Magazin Temaları

DEMO        İNDİR

 

 

9.Xevent Magazine

xevent-magazine

Xevent çok zerafet tasarımı ile Haber ve Dergi Sen Dergi , Gazete ve blog Xevent kullanabilirsiniz olduğunu Xevent bunu tüm yönleriyle controle için zengin seçenekler ve ayarları vardır .

DEMO        İNDİR

 

 

10.MH Magazine lite

mh-magazine

MH Dergisi lite ücretsiz duyarlı dergi , dinamik haber veya modern çevrimiçi dergi , haber siteleri , bloglar ve diğer profesyonel editoryal web siteleri blog WordPress teması. Web sitenizi özelleştirmek için daha fazla özellik , özel widget’lar ve seçenekler var ve tamamen Ücretsiz Magazin Temaları.

DEMO        İNDİR

 

11.WP FanZone

WP FanZone

WP FanZone akılda sporseverler ve blogcular ile orginally tasarlanmış , ancak kolayca görüntüleri ve içerik özelliği isteyen blog ya da dergi tarzı sitenin herhangi bir türü için kullanılabilir. Bu , tamamen duyarlı tüm sayfa türleri için iki ana menüler , ve widget alanları ile birlikte geliyor .

DEMO        İNDİR

 

 

12.CWP-YouIT

cwp-YouIT

 

YouIT modern bir görünüm isteyen oyun veya BT haber web siteleri için oluşturulmuş ücretsiz bir oyun WordPress teması Ücretsiz Magazin Temaları. Bu dergi / haber siteleri , değerlendirme ya da adsense odaklı siteler için de çalışıyor.

DEMO        İNDİR

 

 

13.Awaken

awaken

Awaken WordPress tema zarif bir dergi / haber WordPress teması.  Bu iki ana Widget alanları ile bir dergi düzeni vardır .Ücretsiz Magazin Temaları

DEMO        İNDİR

 

14.ProfitMag

profitmag

ProfitMag Bloging için zarif tasarım suitalbe , Haber sitesi ile temiz , duyarlı dergi tema.Ücretsiz Magazin Temaları Bunu anında web sitesini yönetmek izin yüksek derecede özelleştirilebilir tema seçeneği paneli ile geliyor .

DEMO        İNDİR

 

 

15.Top Mag

top-mag

Top Mag Dergi tarzı WordPress teması. Bu genel ayarları , logo vb yönetmek için seçenekler bol içerir ve son derece özelleştirilebilir . Bu Twitter’da Bootstrap çerçeveye dayalı ve dolayısıyla masaüstü ve mobil ekranlarda tamamen duyarlı oluyor . Ana sayfa Mesajları kolaylıkla admin panelinde tema seçenekleri ile düzenlenebilir.

DEMO        İNDİR

 

 

16.Anderson Lite

anderson-lite

Anderson Lite ilgili websitesine her türlü uygun temiz ve şık dergi tema. Tema tamamen duyarlı düzeni ve şık özellikli sonrası slayt gösterisi ile birlikte geliyor . Güçlü Customizer destekleyen kullanıcı dostu ve esnek tema seçenekleri sadece bir kaç dakika içinde kurulum için dergi web sitesi yapmanızı sağlar .

DEMO        İNDİR

 

 

17.Manage Issue Based Magazine

Manage Issue Based Magazine

Dergi yayıncıları için tasarlanmış bir duyarlı bir tema. ücretsiz eklentileri sayesinde , aksi basit bir blog tema olarak çalışacak konularda içerik yayınlamak olabilir. Bu görünümünü özelleştirmek ve web sitenizin hissetmenize yardımcı birden fazla tema seçenekleri ile donatılmıştır.

DEMO        İNDİR

18.Revant

revant

Revant tema esnek düzeni ile dergi , haber için tasarlanmıştır.Ücretsiz Magazin Temaları Tema esneklik sitenizdeki her sayfaların düzeni seçenekleri seçmenize izin verir  düzen yöneticisi tekniğine dayanmaktadır.

DEMO        İNDİR

 

 

19.News Magazine

news-magazine

Haber Magazin haberleri ve bilgilendirici web siteleri için duyarlı bir tema. Onun duyarlı menü , özel düzenleri ve zarif renk düzeni WordPress dizininde sunulan diğer duyarlı haber temaları arasında ideal bir çözüm haline çevirmek .

DEMO        İNDİR

 

 

20.FlyMag

flymag

Flymag modern bir görünüme sahip bir tepki dergi tema. Flymag ,  600 + Google Font’dan  herhangi birini kullanmanıza olanak sağlar,tema elemanlarının bir sürü renk seçenekleri sağlar ve aynı zamanda size bazı yararlı sayfa şablonları sunuyor .Ücretsiz Magazin Temaları

DEMO        İNDİR

 

 

WordPress ücretsiz blog temaları konumuza göz gezdirebilirsiniz.Ücretsiz blog temalarına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Loading…