bodrum escort

WordPress Adsense Uyumlu Temalar 2016


WordPress adsense uyumlu temalar 2016 adlı makalemizde adsense reklam yerleşimine uygun ve wordpress üzerinden ücretsiz dağıtılan temalara yer vereceğim.Seo uyumlu olan temalar ile uzun süreli kullanım veya  kolay bir şekilde reklam alabilirsiniz .Optimize edilmiş temalar kullanıcıyı yormaz.

WordPress ücretsiz diğer temalar için tıklayın.

1.Optimize Theme

optimize-wordpress-theme

Optimize adı tamamen arama için optimize edilmiş her şey anlatır gibi sayfada 90+ sayfa hız H1 ve H2 Başlık Etiketler alacak ve mesajlar e-ticaret web sitesi için desteklenen WooCommerce . Tek sonrası , başlığında veya navigasyon altında ve aynı zamanda widget’inin Google Adsense Uyumlu Temalar hazır şablon gösterisi reklamlar. Bu tamamen mobil friendly.Fully favicon bağlantısını destekleyen kontrol paneli özellikli artırmak için Duyarlı tasarımı ile geliyor , kişisel blog veya işletmenin web sitesi her türlü stili iyi optimize edilir .

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

2.ProMax Theme

promax-wordpress-theme

ProMax kişisel ve iş tam özellikleri ve kolayca mobil ve masaüstü veya başka herhangi bir cihaz üzerinde adapte olabilir SEO Optimize.This WordPress Tema ile kullandığı için PROMAX Tema iyi WordPress tema tasarımıdır. Tema özelleştirme sürü ile birlikte geliyor ve tüm harika WordPress blog için tamamen ücretsiz bir tema özelliklerini destekler Facebook , Google+ , Twitter , YouTube gibi sosyal medya bağlamak ve hazır AdSense .

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

3.RedWaves Lite Theme

redwaves-wordpress-theme

RedWaves minimalist ama duyarlı ve çok özelleştirilebilir bir WordPress teması . Mobil ilk yaklaşım ile oluşturulan ve AdSense ve kullanıcı nişan için optimize edilmiştir . Ayrıca, yerelleştirme hazır ( çeviri hazır ) ve en son sürümü WordPress ile uyumludur.

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

4.SuperAds Lite Theme

superads-lite-wordpress-theme

SuperAds Reklamlar için optimize edilmiş  WordPress Tema ( Adsense ve diğer Reklamlar ) ‘dir . Bu tıklama -thru – oranı (TO ) artırmak ve size birçok konum esnekliği reklamları görüntülemek için yeteneği vermek için tasarlanmıştır . Temiz tasarım ve çok esnek bir tema seçeneği( paneli ile) , Süper Reklamlar ile  daha fazla para kazanmak için yardımcı olmaktır

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

5.Realistic

realistic-wordpress-theme

Realistic theme Altçizgilerin ve Google’ın Materyal Tasarımı Lite (MDL) çerçeveler araya kullanılarak inşa edilen ilk WordPress teması. Gerçekçi sitenize çok modern ve gerçekçi bir görünüm vermek ve sadece Google’ın web sitesi gibi yumuşak geçişler ve sıvı animasyonlar ile ( ve kullanıcıların ) hayran olacak . Adsense Uyumlu Temalar ,Gerçekçi yanı sıra optimize edilmiş son derece özelleştirilebilir ve hızlıdır.

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

6.islemag

islemag

islemag haber, gazete, medya,kişisel,moda  veya fotoğraflar için modern ve temiz ücretsiz WordPress tema , IsleMag Bootstrap ile oluşturulmuştur , SEO dostu ve adsense uyumlu bir temadır

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

7.Skacero Lite

Skacero Lite-Adsense uyumlu temalar

Skacero haber,kişisel Blog , gazete, dergi , yayın , iş ve her türlü uygun şık tasarımı ile  temiz, basit ve duyarlı WordPress teması. mobil cihazlar ve masaüstü web sitenize uyumlu  popüler önyükleme CSS  üzerine inşa edilmiştir. Skacero  AdSense  için optimize edilmiştir .Adsense Uyumlu Temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

8.First Mag

First Mag WordPress inceleme teması

Birçok özelliği ile temiz, minimalist ve modern bir düzen sunan bloglar , gazete, dergi veya inceleme siteleri için kullanabilirsiniz. Adsense Uyumlu Temalar.

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

9.EasyMag

EasyMag- Adsense uyumlu temalar

 

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

10.ProfitMag

ProfitMag adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

11.WP FanZone

WP FanZone - Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

12.Clean Magazine

Clean Magazine - Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

13.SKT Magazine

SKT Magazine - Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

14.MH TechMagazine

MH TechMagazine - Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

15.SuperMag

SuperMag - Adsenle Uyumlu Temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

16.ColorMag

ColorMag wordpress theme

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

17.Madar Lite

Madar Lite -Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

18.Accesspress Mag

Accesspress Mag -Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

19.Xevent Magazine

xevent-magazine

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

20.PepMagazine

PepMagazine -Adsense uyumlu temalar

DEMO        İNDİR/DOWNLOAD

 

WordPress ücretsiz temalar için tıklayın.

 

 

Tepkinizi Belirtin
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Oha Oha
0
Oha
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
wtf wtf
0
wtf
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
 • Adsense bizim gibi site sahipleri için çok değerlidir. Bir çok site sahibi sırf adsense odaklı çalışıyor. O yüzden bu adsense uyumlu temaları arşive atmak lazım çünkü ne zaman kullanmanız gerekeceği belli olmaz.

 • adsense olmazlarımdan ilk temayı çok ama çok beğendim teşekkür edrim

  • Elbette öyle hocam,Teşekkür ederim iyi kullanmalar.

 • kadir

  teşekkürler

 • Burak ÖZDORUK

  Merhabalar kolay gelsin uzun zamandan bu yana Sitem için Wp seo uyumlu tema ariyorum bir türlü bulamadım ama sitenize göz attıgımda güzel temalara rasladım sizlerinde fikrini almak istedim sitem budur
  https://www.hgsyükleme.com/ hangi teme daha güzel olur adense uyumlu bir tema ariyorum yardımcı olursanız

  • Merhabalar,teşekkürler şuan konuda bulunan tüm temalar sitenize uyumlu haldedir ve göze hitap eden temalar.Konudaki tüm temalara reklam eklemenizde sorun çıkmaz. Kurulumunda sorun yaşıyor iseniz kolay kullanımdan ötürü sizlere colormag ve islemag’ı öneririm ama diğer temalarında kurulumu ve kullanımı gayet kolay. iyi günler.

 • Halil Sertkaya

  Realistic temasını blogum için kullanıyorum sade blog teması arayanlara önerebileceğim temalardan birisi. Blog teması arayanlar kesinlikle Realistic temasını denemeliler bence.

  • Yorum ve öneriniz için teşekkürler.İyi günler.

 • İbrahim

  Aralarında profesyonel ve çok kullanılan temalar var. Adsense hesabım onaylanırsa bu temalardan birini seçip gelir odaklı reklam yerleşimi yapacağım.

  • Umarım adsense hesabınız onaylanır.Yorum için teşekkürler.

 • Adana Psikoterapi

  Teşekkürler, güzel paylaşom

 • Serdar

  Aralarında en beğendiğim SuperAds Lite teması oldu hem sade bir yapısı hemde reklam yerleşimi çok iyi blogger sitem için indiriyorum.

 • Colormag hem admin panelinin kolay kullanımı ile hem de ücretsiz sunulması açısından giriş seviyesine en uygun temalardan birisi. Özellikle yeni başlayanlar için tavsiyem bu olacaktır. Diğer temalar ise mutsuz etmez.

 • Soner çakır

  Merhabalar kolay gelsin uzun zamandan beri siteme Wp seo uyumlu tema ariyorum ama bir türlü bulamadım sitenize baktığımda güzel temalara rasladım sizlerinde fikrini almak istedim nasıl bir tema kullanmalıyım sitem : http://www.hgs-eptttaavm.com
  hangi tema daha güzel olur adense uyumlu bir tema ariyorum yardımcı olursanız sevinirim.

log in

Become a part of our community!

reset password

Geri dön
log in