Ücretsiz Kapak Fotoğrafı PSD indir #6

9

Ücretsiz Kapak Fotoğrafı olarak kullanabileceğiniz.istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.Facebook veya twitter gibi sosyal medya ortamlarında kullanabilrsiniz.Televizyon psd‘sini ilerki günlerde yayınlayacağım.Şimdilik nesne şeklinde bıraktım.

Bu işte yeni olanlar için düzenlenecek yerleri fotoğraflarla anlatmaya çalışacağım.Destek için facebook sayfasını beğenip konu altına yorum atmanız yeterli olacaktır.

Diğer Facebook Kapak Fotoğrafları için tıklayın.

facebook timelne ucpat.

HD Resim: Tıkla

Düzenlenecek Yerler:

1.Metin aracı olan yerleri düzenlemeniz için katmanın solunda bulunan T harfine tıklamanız halinde metin aracı açılacaktır ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsinz.
2.Ana yazıyı düzenlemek için ;Çift tıklayın yazan katmanı çift tıklayın açılan yeni pencerede isminizi yazın ve o pencereyi kapatın.
3.Televizyon ekranını düzenlemek için;Resim yazan katman yerine kendi resmimizi ekliyoruz.Ardından eklediğimiz resimi sağ tıklaıp “Kırpma maskesi oluştura”(Create clipping mask ) tıklıyoruz. Aynı işlemi diğer tv içinde uyguluyoruz.

Resimli Anlatım:
kapak-fotografi-anlatim

 

Resim Boyutu: 1500×500
Dosya Boyutu: 3.55 MB
Rar şifresi : www.ucpat.com

İNDİR

Konu altına yorum yazarak ve facebook sayfamızı beğenerek destek olabilirsiniz.

 • Gerçekten de çok yararlı bir blog başka sitelerde bulamadığım yazıları bu sitede rahatça buluyorum

 • Facebook Kapak Fotoğrafını Değiştirmenin Vakti Gelmiş Elinize Sağlık Hocam

 • Osman Yüklü

  Bu kapak fotoğraflarını uygularken en sıkıntı çektiğim yerlerden biri de yazı fontlarının özel kullanılması ve sonradan bozulmasıdır

 • tam ihtiyacım olan bir sey saolun

 • Harika olmuş bu tip psd devalmarını dilerim

 • Bu tip paylaşımlar her zaman dikkatimi çekmiştir.Çok başarılı bir çalışma olmuş anlatımda mükemmel devamını bekliyorum.

 • Mustafa

  Eskiden bu başlığı görünce psd ne acaba diyordum şimdi sizin yayınladığınız makaleler ile az çok photoshop öğrendim şimdi bu başlık bana anlamlı geliyor. Photoshop video eğitim videoları da bekliyorum sizden

 • başarılı.böyle devam