in

internetten Para Kazanmanın 5 Yolu

internetten para kazan

Bu yazımda bildiğim yöntemleri sizlere sunacağım.Yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.internetten para kazanmanın bir çok yolu var ama en sağlıklı ve emeklerinizin boşa gidemeyeceği siteleri ve yöntemleri  konumuzda bulabilirsiniz.Baya kapsamlı olacak.

1.Site açarak ve paylaşım yaparak para kazanma

Arkadaşlar site açmak ne kadar kolay olursada internetten para kazanmak biraz zahmetli iştir.Siteyi oluşturmak,tema kurmak,eklentileri kurmak biraz deneme yanılma yöntemleri ile öğrenirsiniz.Herşey tamam ama nasıl para kazanacağım.Öncelikle sitenize reklam almak.Google şirketinin sunduğu adsense hizmetleri ile sitenize reklam çekerek ve gösterimler başına veya tıklama başına para kazanabilirsiniz.Adsense para ödeme limiti 200 tl’dir ama 200 tl ulaşılamayacak bir miktar değil doğru paylaşım ve azim olduktan sonra hiç kimse duramaz önünüzde.

2.Youtube ile videolarınızdan para kazanın

Youtube dünyanın şuan en büyük ve en kapsamlı video paylaşım sitesi.Google şirketine bağlı olan youtube ile internetten para kazanmak çok kolay.Video izlenmeleriniz görüntülenen reklamlar üzerinden para kazanabilirsiniz.
Öncelikle bir tane youtube hesabı açalım.Açmak için google profilinizin olması gerekmektedir.(Google Profil Oluştur)
Hesabımızı oluşurduktan sonra youtube hesabı açıyoruz.Ardından aşağıdaki linkte telefonumuz ile hesabımızı  doğruluyoruz

(Doğrulama linki)

Doğruladıktan sonra Aşağıdaki linkte Ülkeyi değiştiriyoruz.(Önerim ABD yapmanız)

Ülke değiştir Tıkla

Ardından Adsense hesabı
Ülke değiştirdikten sonra Para Kazanma
etkinleştirin.Aşağıdaki linke tıklayıp Hesabımı Etkinleştir butonuna  tıklıyoruz.Önümüze çıkan formda seçenekleri işaretleyip Kabul Ediyorum Butonuna basın.

Hesabı Etkinleştir

Youtube hesabınızda para kazanma artık etkin.

Arkadaşlar Google hesabınıza bağlı olan youtube hesabı Google hesabınıza bağlı olan adsense hesabı ile ilişkilidir.Eğer adsense olmadan youtube hesabı açtıysanız.Aşağıdaki linkte adsenseye kayıt olmanız yeterlidir.

Kayıt Ol

Hf Blog Adlı yazarın konuya yapmış  olduğu yorum.

Bu konuyla ilgili şunları önerebilirim. Youtube konusunda özellikle. Youtube üzerinden para kazanmak artık eskisi gibi kolay birşey değil. Fakat size şöyle bir öneri de bulunabilirim. Günlük hayatınızda ilginç olduğunu düşündüğünüz kesimleri videoya çekebilir. Yakalamış olduğunuz bir komikliği veya farklılıkları kayıt altına alarak youtube üzerine yükleyebilirsiniz.

Peki sonuçlar? Eğer ki video çok fazla tutulursa kazanç miktarları tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksek olacaktır.

 

3.Anket Doldurarak para kazanın

Arkadaşlar anket doldurarak internetten para kazanabileceğiniz bir çok site var ama bunlardan sadce Türkiye bazlı olan paneli sizlere tanıtacağım.Sistem bir türk şirketine ait.Bu platform sadece telefon ile çalışmaktadır.Kayıt olduktan sonra günlük gelecek anketleri cevablayarak puan kazanıyorsunuz.Anketler kayıt olduğunuz mail adresinize geliyor ve oradan telefon ile ulaşıyorsunuz.
Hemen üye olur ve anketlere katılırsanız anında puan kazanırsınız ve   puanları dilerseniz 12 TL konuşma, 100 SMS ya da 50 MB internet şeklinde kullanabilirsiniz.
Daha çok ankete katılır ve puan toplarsanız aşağıdaki hediyeleri alabilirsiniz.
Sistemin sunduğu hediyeler
Apple Macbook Air, Apple iPhone 5s 16 GB,Sony Playstation 4, Apple iPad Mini 16GB, Samsung LED TV, Video Kamera, Profesyonel Dijital Fotoğraf Makinesi, Dijital Fotoğraf Makinesi, Türk Kahve Makinesi, Dikey Elektrikli Süpürge, Philips Çay Makinesi, Philips Buharlı Ütü, N11 Hediye Çeki, D&R Hediye Çeki, Migros Hediye Çeki, Boyner Hediye Çeki

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

4.Link Kısaltarak Para Kazanın

Link kısaltarak internetten para kazanmak herhalde en çok bilinen yöntemdir.Ama bazı firmalar tıklama başına çok az bir miktar vermektedir.Link kısaltmak size ekstra bir gelir sağlayacaktır.Bunların başında çok fazla kullanıcıya hitab eden forumlar veya sitelirin ek gelir kaynağı gibidirler.Bu sistemde belirli bir tıklanma başına değişen miktarlar verilmektedir.Bazı firmalar 1000 tıklama başına iyi miktarlar verirken bazı firmalar daha az miktarlar verir.Türkiye bazlı link kısaltma siteleri ve ücretleri

Bc.vc 1000 tıklanma başına 7,8 TL ücret vermektedir.
link.tl 1000 tıklanma başına 10 TL ücret vermektedir.Bu değerler artadabilir.
Şuanlık en iyi değerler bu iki panelde.

 

 

5.Upload yaparak para kazanın

Bir çok kişi bir çok upload sitesine anlık dosya atmaktadır.Ama bunların çoğu bir gelir elde etmiyor.Anlatacağım bu sistem ile 1000 indirme başına 10 Dolar gibi bir ücret ödeniyor.Sistem basit sadece dosyalarınızı yükleyin ve indirme linklerini paylaşın.1000 tıklanma olduktan sonra 10 dolarlık ücreti alırsınız.
Aşağıdaki sisteme kayıt oluyorsunuz turbobit ve hitfile hesablarınıza yükleme yapıp indirilmesini bekliyorsunuz.Kayıt ücreti falan yoktur.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLA
Şimdilik bu kadar ama daha çok platformu paylaşacağım şimdilik kolay kullanım ve hızlı para kazandırabilecek sitelere değindim.Bir sonraki yazılarda daha kapsamlı ve büyük hediyeler kazanabileceğiniz bir çok sistemi anlatacağım.

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz.

[error]Site Adresimizi Eklemeden Alıntı Yapmayın.[/error]

Bir Cevap Yazın

Loading…