CS:GO Depositsiz Skin Çekebildiğiniz Siteler

0

Counter Strike Global Offensive Depositsiz Skin Çekebildiğiniz Siteler

Bir çok sitede deposit olmadan skin çekmek pek mümkün görünmesede bazı sitelerde sadece verilen kod ile kazandığınız ücretsiz paralar (coin) ile oyun oynayabilir veya çekebilirsiniz.
Bugün sadece depositsiz değil depositli olup fazla miktar istemeyen kârlı sitelerede değineceğim. Başta belirteyim bu 4 sitedende eşya çektim ve bir çok oyunu oynadım.

 1. CSGOLive   Güvenilir depositsiz kasa açma sitesidir. Günlük olarak hesabınızın seviyesine göre ücretsiz para vermektedir. Bu paraları çekip kutu açabilirsiniz. Çıkan itemi gönül rahatlığı ile çekebilirsiniz. Ücretsiz 0.40$ kazanmak için sol menüde bulunan “affilate” kısmına tıklayarak aşağıdaki kodu girerek kazanabilirsiniz.

  KOD: rayzcode


 2. WTFSkins


  CSGOLive sitesinin yapmış olduğu ve yayına geçirdiği içerisinde crash, rulet ve skin katlama oyunlarının bulunduğu güvenilir bir sitedir. Şu sıralar Türkiye’de erişim sağlanmıyor. VPN kullanarak siteye giriş yapabilirsiniz.

  Nasıl Alırım ? 
  Steam hesabınız ile giriş yaptıktan sonra üst menüdeki “Free” kısmına girip aşağıdaki kodu yazarak 0.40$ kazanıyoruz. Aynı yerde twitter ile giriş yaparak 0.10$ daha kazanıyoruz. Hiç oyun oynamadan direk olarak market kısmından 0.50$ değerinde bir eşyayı satın alıyoruz. Almış olduğunuz bir eşyayı withdraw kısmından seçerek çekiyoruz.

    CSGOLive sitesinde olduğu gibi günlük olarak hesap seviyenize göre ücretsiz para vermektedir. Çekip her gün oyunlar oynayabilirsiniz.

  KOD:  rayzcode

 3. CSGOFAST 


  Bünyesinde bir çok oyun bulunduran depositsiz skin çekebildiğiniz ücretsiz bir sitedir. Site içerisinde kolaylıkla katlayabilirsiniz. Aşağıdaki kodu “affilate” kısmına girerseniz ücretsiz olarak 100 para (coin) kazanabilirsiniz. Ayrıca günlük olarak bonuslar vermektedir. Sol menüden aşağıya inerek hediye yerinde kodu kullanarak 100 para kazanabilirsiniz.

  KOD:  32K8FT

  BONUS SİTE

 4. CsgoEmpire


  Yılbaşına kadar günlük ücretsiz olarak çekilişlere katılıp günlük hediyenizi alabildiğiniz bir sitedir. Siteye aşağıdaki kodu girerseniz 0.50$  kazanacaksınız. Ayrıca günlük olarak ücretsiz kasa açmanıza olanak sağlıyor.   Siteye steam hesabınız ile  giriş yaptıktan sonra sağ üstte resminizin yanında bulunan menüden Free 0.50 sekmesine tıklayarak aşağıdaki kodu giriniz ve “confirme” tıklayınız hesabınıza 0.50$ gelecektir. Aynı menüden  ” Daily Case ” yerinden günlük ücretsiz kasa açabilirsiniz.

  Ücretsiz olarak günlük çekilişlere girmek için sol üstte kırmızı bir kutu içerisinde CHRISTMAS GIVEAWAY  yazan yere tıklayarak aşağıdaki şemadan o gün olan çekilişi tıklayıp açıyoruz.

  Sitede deposit geçerlidir fakat şöyle eğer sitede paranız varsa ve bu parayı eşyaya çevirip çekmek istiyorsanız küçük bir eşyanızı siteye atıyorsunuz ve o eşyanın yarısı kadarı ile oyun oynamak zorundasınız. Örnek; Sitede 1$ biriktirdiniz ve çekmek istiyorsunuz. Öncelikle siteye 1$ eşya atıyorsunuz ve 0.50$ ile oyun oynuyorsunuz eğer kazanırsanız 2.5$ ile hesabınızdaki eşyayı çekip çıkıyorsunuz. Eğer kaybettiyseniz 1.5$ ile siteden eşyanızı çekiyorsunuz.

  KOD:  rayzcode


4 siteyede günlük olarak girip ücretsiz günlük bonusları alıp ister toplayıp eşya alırsınız isterseniz aynı gün aldığınız bonuslar ile oyun oynayarak katlamaya çalışabilirsiniz.