Sosyal Alexa Sıralama Yükseltme

Alexa Sıralama Yükseltme

3052
130
PAYLAŞ

Alexa Sıralama Yükseltme Püf Noktalar:

Arkadaşlar alexa sıralama yükseltme için elbette ziyaretçi girişlerinin olması ve gezinti süresinin uzaması gerekmektedir.Ek olarak yapılan her yeni yorum o konunun yeniden indexlemisini sağlar.Böylelikle ilk sıralara doğru yükselirsiniz.

A)Arkadaşlar siteniz gezinmeye müsait olmalı ziyaretçiyi yormayacak bir hızda olmalı.Bazı sitelerin açılışı 2-3 saniyeyi bulmaktadır dolaşmakta bir okadar zor olacaktır.Bu yüzden gelen kullanıcılar hemen alternatif ararlar.Arkadaşlar siteniz hızlı olmalı kullanıcıyı yormamalı.

B)Sitenize mutlaka yorum yapılmalı.Eğer yorum yapılmıyorsa bunu botlarla halledebilirsiniz.Yorum botu kullanarak sitenize yorum atabilirsiniz.Böylelikle farklı İP’ler ile yapılan yorumlar sizin sitenizin sıralamasını hızlı bir şekilde yükseltecektir.

C)Öncedende belirttiğim gibi gezinmeye müsait olmalı.Paylaştığınız makaleye gelen bir ziyaretçi sidebarda veya konu bitiminde bulunan yazılara tıklayabilir.Böylelikle sitenizde daha fazla zaman geçirecektir.Mutlaka konu altına veya sidebara ilgi çekecek ve son konuları yerleştirmeyi unutmayın.

D)Sosyal medya etkinliğinizi kullanın,Mutlaka yayınladığınız yazıları Facebook,Twitter,Google,Linkedin,Tumblr,Pinterest vs gibi sosyal medya araçlarından paylaşın.Yazdığınız yazı otomatik olarak paylaşılsın istiyorsanız Jetpack ekletisinde bulunan Paylaşma aracını kullanın.Hesaplarınızı bağladıktan sonra yazdığınız her makale sonrasında otomatik olarak paylaşacaktır hesaplarınızda.

Alexa Sıralama Yükseltme Grubu Detaylar


Alexa sıralama yükseltme garantisi vermekteyiz.
Tamamen ücretsiz ve vereceğiniz emeğe bağlı.
Yapmanız gerekler aşağıda kurallar şeklinde yazılmaktadır.Sıralamananız düzenli olarak her gün yükselecektir.Tek yapmanız gereke düzenli ve sabırlı olmaz.

Olması gerekenler:
Arkadaşlar ilk başta kullandığınız tarayıcıda Alexa Toolbar kurulu olması gerekmektedir.Alexa Toolbar sıralamanızı en kısa sürede yükseltilmesine yardımcı olacak bir araçtır.

Gruba ilk olarak sitemizde dahil olmak üzere  14 ek site katılacaktır.
Toplam 15 site ile sadece 10 gün çalışma yapacağız.

Gruba katılan siteler her gün yorum ve gezinti yapmak zorundadır.Ben yapamam diyenler katılmak zorunda değiller.

Yapılacaklar: Arkadaşlar size en kolay  ve en garanti yolu anlatacağım.

Belirtilen 15 siteyi yeni sekmede ardı ardına açıyoruz.Tüm siteler açıldıktan sonra en baştan başlayıp son siteye kadar yorum atıyoruz.(Yorum attığımız siteler sekmede açık kalacak şekilde diğer siteye geçin)
Bu yorum sayısı şimdilik günlük 2 yorum ile sınırlıdır.
Tüm sitelere yorum attıktan sonra tüm sekmeleri kapatıyoruz.Böylelikle yorum ve gezinti yapıyoruz çok kolay bir şekilde.
Grubta olan herkes bu şekilde 10 gün boyunca düzenli gezinti ve yorum yapacaktır.15 site çok hızlı bir şekilde sıralamada en başlara doğru ilerleyecektir.

Gruba katılmak isteyenler Alexa adreslerini ve Facebook profillerini konu altına ekleyebilirler.Seçilen 15 kişi Facebook grubuna eklenecektir.

Not: Yorum ve gezinti yapmayanlar.Direk gruptan atılacaktır.WmAraci sitesinde tüm grup tarafından -ticaret verilecektir.

Facebook Grup Adresi : LİNK

 Katılım Gösteren arkadaşlaramız facebook grubumuzda listeye alınmıştır.Her an için katılım devam etmekdedir.

 

130 YORUMLAR

 1. Verilen bilgiler çok değerli öncelikle bilgiler için teşekkür ederim. Grubun yapacağı çalışmaların da tüm site sahipleri için başarı getirmesini diliyorum.

 2. Yazan ellerinize sağlık hocam çoğu sitede bulamadığım bilgileri buldum Allah razı olsun 🙂

 3. arkadaşlar bu gurub sıralamamı gerçek ten düşürdü sıralamasına önem veren arkadaşların gruba katılmasını öneririm ..

  • şuan sırada arkadaşlar var onların alımından sonra siz dahil olacaksınız.Katılan bir çok kişi aktif olamıyor ve grubtan düşebiliyor.Beklemede kalın hocam.

 4. çok güzel anlatmışsınız hocam organic ve turkiye ziyaretçisi de önemli sıralama açısın belirmek istedim

 5. hepsini uygulamaya başladım umarım en kısa zamanda sayenizde alexa değerlerim düşecektir teşekkür ederim.

  • şuan sırada arkadaşlar var onların alımından sonra siz dahil olacaksınız.Katılan bir çok kişi aktif olamıyor ve grubtan düşebiliyor.Beklemede kalın hocam.

 6. Merhaba , ben de bu gruba yeni katıldım. Alexa yükseltme her ne kadar çok önemli olmasa da bir çok kişi alexayı ciddiye alıyor. Bu durumdan ötürü alexa yükseltmek gerçekten gerekli bir şey.

 7. hocam anlatılacak herşeyi çok güzel anlatmışsınız. her yorum geldiğinde tekrar indexlendiğini bilmiyordum baya şaşırdım bu doğrusu

 8. alexada sira yükseltmek önemli. 3. sahislar için en iyi gösterge ama gel gör bu tip yöntemler yayginlastikça sitelerin alexa degerleri sahibe altinda kaliyor. Herkes yapinca bizler de yapmak zorunda kaliyoruz

 9. Bence harika bir sistem oldu. Çünkü bütün web site sahiplerinin aradığı bir sistem. Bir nevi yardımlaşma.

 10. Alexadaki sıralamamızı yükseltmemizi sağlayacak güzel bilgiler vermişsiniz. Alexa değeri siteler için gerçekten büyük önem arz ediyor.

BİR CEVAP BIRAK